Židle Jahi bílá/bílá/přírodní

Židle Jahi je skandinávská pochoutka kombinovaná s módním Boho stylem. Sedadlo je vyrobeno z bílého lakovaného kovu... více informací »
Židle Jahi bílá/bílá/přírodní
Značka: Möbler
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Jahi je skandinávská pochoutka kombinovaná s módním Boho stylem. Sedadlo je vyrobeno z bílého lakovaného kovu...

Židle Jahi je skandinávská pochoutka kombinovaná s módním Boho stylem. Sedadlo je vyrobeno z bílého lakovaného kovu připomínajícího koš. Vzadu a na sedadle jsou připevněny další měkké polštáře. Sedák je připevněn suchým zipem, zatímco opěradlo je připevněno téměř neviditelnými západkami. Základem židle jsou naolejované bukové nohy. Max. nosnost: 120 kg Rozměry sedáku: 43 cm x 43 cm Rozměry zadního sedáku: 25 cm x 47 cm
Výška 80
Hloubka 59
Barva bílá
Délka 53
Materiál buk
Materiál kov
Materiál olej Hodně žádaný produkt Židle Jahi bílá/bílá/přírodní lze pořídit pohodlně tu na našem webu umístěný v rubrice židle! Získejte podobné produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu. To není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus Židle Jahi bílá/bílá/přírodní pocházející od značky Möbler najdete tady teď ve slevě! Akční cena již od 3 399 Kč.