Židle LEXI černá insp. master chair

Originální forma židle LEXI za svojí vizuální lehkost vděčí neobyčejnému sedadlu a štíhlým nohám. Fyzikální lehkost a... více informací »
Židle LEXI černá insp. master chair
Značka: Möbler
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Originální forma židle LEXI za svojí vizuální lehkost vděčí neobyčejnému sedadlu a štíhlým nohám. Fyzikální lehkost a...

Originální forma židle LEXI za svojí vizuální lehkost vděčí neobyčejnému sedadlu a štíhlým nohám. Fyzikální lehkost a pohodlí používání, zajišťuje polypropylen z kterého je vyrobena. Židle je inspirovaná slavným designovým provedením Masters chair. lehká plastová a vysoce originální černá židle s područkami vyzývá k pohodlnému usazení. Unikátní kousek do vaší jídelny či jako solitér k posezení do prostoru.

Výška 82
Hloubka 40
Barva černá
Délka 52
Materiál plast
Dekor plast
Styl minimalistický Výjimečný a žádaný výrobek máte možnost pořídit lehce tu na webu v oblíbené sekci židle! Nyní můžete koupit akční produkty ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu. Máme toho více, mrkněte na další zboží od dodavatele Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Exkluzivní produkt Židle LEXI černá insp. master chair s pečetí kvality od značky Möbler je k dostání v aktuální nabídce za outletovou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 2 199 Kč.