Židle LEXI mild grey insp. master chair

Originální forma židle LEXI za svojí vizuální lehkost vděčí neobyčejnému sedadlu a štíhlým nohám. Fyzikální lehkost a... více informací »
Židle LEXI mild grey insp. master chair
Značka: Möbler
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Originální forma židle LEXI za svojí vizuální lehkost vděčí neobyčejnému sedadlu a štíhlým nohám. Fyzikální lehkost a...

Originální forma židle LEXI za svojí vizuální lehkost vděčí neobyčejnému sedadlu a štíhlým nohám. Fyzikální lehkost a pohodlí používání, zajišťuje polypropylen z kterého je vyrobena. Židle je inspirovaná slavným designovým provedením Masters chair. lehká plastová a vysoce originální šedá židle s područkami vyzývá k pohodlnému usazení. Unikátní kousek do vaší jídelny či jako solitér k posezení v prostoru.

Výška 82
Hloubka 40
Barva šedá
Délka 52
Dekor plast
Cena akce
Styl minimalistickýTento kvalitní a žádaný produkt můžete sehnat ještě tady na webu umístěný v kategorii židle! Nyní můžete získat další kousky z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci! Přední značka Möbler pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní produkty A to je teprve začátek. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na další prověřené produkty značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Židle LEXI mild grey insp. master chair od skvělého a známého výrobce Möbler najdete zde nyní za parádní cenu. V současnosti pořídíte za cenu 2 199 Kč.