Židle Louise černá

Židle Louise je vyrobena ze dřeva a látky Dublin - látka černá 50, která dodává eleganci a styl. Kovové nohy, navíc potažené... více informací »
Židle Louise černá
Značka: Möbler
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Louise je vyrobena ze dřeva a látky Dublin - látka černá 50, která dodává eleganci a styl. Kovové nohy, navíc potažené...

Židle Louise je vyrobena ze dřeva a látky Dublin – látka černá 50, která dodává eleganci a styl. Kovové nohy, navíc potažené práškovou barvou v černé barvě, jsou odolné vůči nečistotám nebo poškození. Čalouněné sedadlo je profilováno tak, aby byl komfort používání udržován na nejvyšší možné úrovni. Zadní část opěradla je opatřena ozdobným prošíváním s kosočtvercovým vzorem, které sedáku přidává na třídě.
Maximální zatížení: 120 kg
Hmotnost židle: 5,3 kg
Maximální počet kusů v krabici: 2
Rozměry krabice: 77 cm x 53 cm x 73 cm
Výška sedadla: 47,5 cm
Šířka sedadla: 47 cm
Hloubka sedadla: 43,5 cm


Nový produkt Židle Louise černá získáte rovnou tady u nás umístěný v rubrice židle. Nyní můžete získat zcela nové kusy ve zmíněné rubrice za rozumné peníze! To ale není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete více skvělých kousků od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Möbler má velmi kvalitní zboží za super ceny! Přesvědčte se sami.

Kvalitní výrobek Židle Louise černá od kvalitní značky Möbler jde nakoupit tady teď za outletovou cenu. Právě teď za cenu 2 399 Kč.