Židle NET černý samostatný polštář

Jedinečným a zcela nepřehlédnutelným znakem této židle je dokonale technicky zpracovaná konstrukce z pochromovaných ocelových... více informací »
Židle NET černý samostatný polštář
Značka: Möbler
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Jedinečným a zcela nepřehlédnutelným znakem této židle je dokonale technicky zpracovaná konstrukce z pochromovaných ocelových...

Jedinečným a zcela nepřehlédnutelným znakem této židle je dokonale technicky zpracovaná konstrukce z pochromovaných ocelových prutů, která díky svému ergonomickému tvaru a současně velké hustotě sítě poskytuje překvapivě komfortní sezení. Náročnost produkce potvrzuje fakt, že pouze na samém sedadle se nachází více než 320 svárů. Pro ještě větší pohodlí se židle dodává se sundavacím sedákem v červené nebo černé barvě.
Výška 87
Hloubka 52
Barva černá
Délka 50
Dekor chrom
Styl moderní
Barva stříbrná
Tento akční produkt dostanete teď tu na našich stránkách v rubrice židle! Vyhledejte si podobné produkty z této sekce za výhodné peníze! Tento vyjímečný výrobce Möbler vás obohatí o vynikající sortiment.

Diskontní produkt Židle NET černý samostatný polštář od známého výrobce Möbler naleznete tady a teď právě opravdu levně. Nyní za akční cenu 2 299 Kč.