Židle Net double černý polštář

Jedinečným a zcela nepřehlédnutelným znakem této židle je dokonale technicky zpracovaná konstrukce z pochromovaných ocelových... více informací »
Židle Net double černý polštář
Značka: Möbler
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Jedinečným a zcela nepřehlédnutelným znakem této židle je dokonale technicky zpracovaná konstrukce z pochromovaných ocelových...

Jedinečným a zcela nepřehlédnutelným znakem této židle je dokonale technicky zpracovaná konstrukce z pochromovaných ocelových prutů, která díky svému ergonomickému tvaru a současně velké hustotě sítě poskytuje překvapivě komfortní sezení. Náročnost produkce potvrzuje fakt, že pouze na samém sedadle se nachází více než 320 svárů. Pro ještě větší pohodlí se židle dodává se sundavacím sedákem v červené nebo černé barvě.
Výška 87
Hloubka 52
Barva černá
Délka 50
Dekor chrom
Styl moderní
Barva stříbrná Výjimečný výrobek Židle Net double černý polštář máte možnost najít aktuálně tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice židle! Nyní můžete koupit akční výrobky z této oblíbené sekce ve výhodné akci! V očích zákazníků populární výrobce Möbler vám poskytuje skvělý sortiment. To ale není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od dodavatele Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný kus Židle Net double černý polštář od známé značky Möbler jednoduše můžete získat tady nyní opravdu levně! Nyní lze objednat jen za 2 499 Kč.