Židle Norden Star PP bílá 1606

Židle Norden Star perfektně ladí s interiérem moderní kuchyně a jídelny. Sedadlo je vyrobené z polypropylénu. Komfort... více informací »
Židle Norden Star PP bílá 1606
Značka: Möbler
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Norden Star perfektně ladí s interiérem moderní kuchyně a jídelny. Sedadlo je vyrobené z polypropylénu. Komfort...

Židle Norden Star perfektně ladí s interiérem moderní kuchyně a jídelny. Sedadlo je vyrobené z polypropylénu. Komfort používání zajistí sedadlo, obložené měkkou pěnou, pokryté umělou kůží v barvě opěradla. Čtyři bukové nohy na kterých se opírá konstrukce, je zárukou pevné podpory.
Výška 87
Hloubka 42
Barva bílá
Délka 48
Materiál buk
Materiál kůže
Materiál polypropylén
Ve slevě tento kousek Židle Norden Star PP bílá 1606 jde sehnat teď tady na našem webu zařazený v sekci židle. Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z naší rubriky za super peníze! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. U nás najdete více skvělých produktů od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Möbler dlouhodobě dodává skvělé zboží

Tento exkluzivní kus Židle Norden Star PP bílá 1606 od kvalitní značky Möbler jednoduše najdete zde teď právě za výprodejovou cenu! Právě lze objednat jen za 1 299 Kč.