Židle Norden Star PP tmavě šedá 1609

Židle Norden Star perfektně ladí s interiérem moderní kuchyně a jídelny. Sedadlo je vyrobené z polypropylénu. Komfort... více informací »
Židle Norden Star PP tmavě šedá 1609
Značka: Möbler
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Norden Star perfektně ladí s interiérem moderní kuchyně a jídelny. Sedadlo je vyrobené z polypropylénu. Komfort...

Židle Norden Star perfektně ladí s interiérem moderní kuchyně a jídelny. Sedadlo je vyrobené z polypropylénu. Komfort používání zajistí sedadlo, obložené měkkou pěnou, pokryté umělou kůží v barvě opěradla. Čtyři bukové nohy na kterých se opírá konstrukce, je zárukou pevné podpory.
Výška 87
Hloubka 42
Barva šedá
Délka 48
Materiál buk
Materiál kůže
Materiál polypropylén
Oblíbený a kvalitní výrobek lze koupit lehce tu na našich stránkách ve známé rubrice židle. Nyní získáte jiné kusy ve zmiňované rubrice za výborné peníze. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Mrkněte na další prověřené zboží od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Židle Norden Star PP tmavě šedá 1609 pocházející od značky Möbler pořídíte teď v akci. Nabídka od 1 299 Kč.