Židle otočné Aura tmavě šedá

Křeslo Aura ve skandinávském stylu je velmi působivé a pohodlné sedadlo. Sedačka byla čalouněna měkkou čalouněnou pěnou a... více informací »
Židle otočné Aura tmavě šedá
Značka: Möbler
5 999 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Aura ve skandinávském stylu je velmi působivé a pohodlné sedadlo. Sedačka byla čalouněna měkkou čalouněnou pěnou a...

Křeslo Aura ve skandinávském stylu je velmi působivé a pohodlné sedadlo. Sedačka byla čalouněna měkkou čalouněnou pěnou a látkou Town tmavě šedé barvy 33. Látka židle se snadno udržuje čistá. Vnitřek jídelny nebo obývacího pokoje bude díky teplému odstínu šedi teplý a útulný. Optimální výškové opěrky byly zvnějšku tvarovány pro zvýšení pohodlí sedadla. Základna židle je metr a půl vysoká z masivního naolejovaného pryžového dřeva. Nohy židle vycházejí z jednoho společného bodu a pohupují se tak, aby byla zaručena stabilita. Sedadlo křesla se otáčí. Tato funkce je dána mechanizmem z černého kovu, který spojuje rotační funkci židle a sedadla. Jednotlivé rozměry balení: 77x42x62cm Max. množství: 1 Hmotnost: 12


Výjimečný produkt máte možnost dostat právě teď tady a teď na našich stránkách v rubrice židle. Pořiďte si nové produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu!

Tento kvalitní a žádaný výrobek Židle otočné Aura tmavě šedá od známého dodavatele Möbler pohodlně pořídíte na našich stránkách teď skutečně výhodně. Nyní nakoupíte za 5 999 Kč.