Židle P016 čirá

Židle v půvabném stylu je vyrobena z polypropylenu a lesklého kovu. Nohy židle jsou vyrobeny z plastu a jsou spolu se sedadlem spojeny... více informací »
Židle P016 čirá
Značka: Möbler
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Židle v půvabném stylu je vyrobena z polypropylenu a lesklého kovu. Nohy židle jsou vyrobeny z plastu a jsou spolu se sedadlem spojeny...

Židle v půvabném stylu je vyrobena z polypropylenu a lesklého kovu. Nohy židle jsou vyrobeny z plastu a jsou spolu se sedadlem spojeny kovovými prvky. Sedák a opěradlo židle jsou vyrobeny z odolného průhledného materiálu. Nadčasový styl a eklekticismus nábytku z něj činí ideální pro jakýkoli typ interiéru. Maximální zatížení židle je 120 kg. Vyžaduje jednoduchou montáž spočívající v našroubování sedadla k základně. Šířka sedadla: 46 cm Hloubka sedadla: 39 cm
Výška 82
Hloubka 54
Barva transparentní
Délka 45
Materiál kov
Materiál plast
Materiál polypropylenAkční a ve slevě produkt lze sehnat mimo jiné tady na našich stránkách v populární kategorii židle. Nyní najdete ještě podobné produkty ve zmíněné sekci z pohodlí domova. Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce další skvělé zboží od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní produkt Židle P016 čirá od oblíbené značky Möbler snadno pořídíte zde teď opravdu levně! Akční ceny od 2 499 Kč.