Židle P018 RR PP mírně šedá inspirována rar

Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a... více informací »
Židle P018 RR PP mírně šedá inspirována rar
Značka: Möbler
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a...

Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a pohoupat se. Přesně taková je i P018RR – designová houpací židle inspirované RAR. Polypropylenová organicky tvarovaná skořepina s integrovanými područkami, kovová pochromovaná konstrukce a dřevěné houpací nohy doslova lákají k relaxaci a odpočinku. Nádhera této židle se skrývá v tom, že se hodí do jakékoliv domácnosti. Skvěle zapadne do interiérů mladších generací zařízených ve stylu retro nebo pop-art, rozumí si však i s minimalismem a klasikou.
Výška 69
Hloubka 44
Barva šedá
Délka 63
Materiál plast
Dekor chrom
Cena luxusní Super produkt Židle P018 RR PP mírně šedá inspirována rar naleznete zrovna tady u nás zařazený v rubrice židle! Nyní si můžete koupit parádní produkty z této populární sekce v bezva akci. Máme toho více, u nás totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní a levný výrobek Židle P018 RR PP mírně šedá inspirována rar od přední společnosti Möbler můžete koupit na našich stránkách levně. Výhodně teď u nás za 1 899 Kč.