Židle P018 RR PP navy zelená inspirována rar

Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a... více informací »
Židle P018 RR PP navy zelená inspirována rar
Značka: Möbler
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a...

Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a pohoupat se. Přesně taková je i P018RR – designová houpací židle inspirované RAR. Polypropylenová organicky tvarovaná skořepina s integrovanými područkami, kovová pochromovaná konstrukce a dřevěné houpací nohy doslova lákají k relaxaci a odpočinku. Nádhera této židle se skrývá v tom, že se hodí do jakékoliv domácnosti. Skvěle zapadne do interiérů mladších generací zařízených ve stylu retro nebo pop-art, rozumí si však i s minimalismem a klasikou.
Výška 69
Hloubka 44
Barva zelená
Délka 63
Dekor chrom
Cena luxusní
Styl moderní
Tento nejprodávanější produkt lze zakoupit v pohodě tady na našem webu umístěný v rubrice židle. Nyní si můžete pořídit ještě ostatní zboží z této známé sekce za výhodné peníze. Oblíbený dodavatel Möbler vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní produkty Nabídka platí do vyprodání zásob.

Diskontní kus Židle P018 RR PP navy zelená inspirována rar od předního výrobce Möbler jednoduše můžete pořídit tady teď právě opravdu výhodně. Nabídka již od 1 899 Kč.