Židle P018 RR PP olivová inspirována rar

Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a... více informací »
Židle P018 RR PP olivová inspirována rar
Značka: Möbler
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a...

Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a pohoupat se. Přesně taková je i P018RR – designová houpací židle inspirované RAR. Polypropylenová organicky tvarovaná skořepina s integrovanými područkami, kovová pochromovaná konstrukce a dřevěné houpací nohy doslova lákají k relaxaci a odpočinku. Nádhera této židle se skrývá v tom, že se hodí do jakékoliv domácnosti. Skvěle zapadne do interiérů mladších generací zařízených ve stylu retro nebo pop-art, rozumí si však i s minimalismem a klasikou.
Výška 69
Hloubka 44
Barva olivová
Délka 63
Materiál kov
Dekor chrom
Cena luxusní Kvalitní kus lze zakoupit již dnes tady u nás zařazený v sekci židle! Prozkoumejte akční produkty ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu! To ale však není vše, náš sortiment je široký. Mrkněte také na další prověřené produkty značky Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Židle P018 RR PP olivová inspirována rar od značky s dlouholetou historií Möbler jde koupit nyní za zcela nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 1 899 Kč.