Židle P018 RR PP oranžová inspirovaná RAR

Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a... více informací »
Židle P018 RR PP oranžová inspirovaná RAR
Značka: Möbler
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a...

Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a pohoupat se. Přesně taková je i P018RR – designová houpací židle inspirované RAR. Polypropylenová organicky tvarovaná skořepina s integrovanými područkami, kovová pochromovaná konstrukce a dřevěné houpací nohy doslova lákají k relaxaci a odpočinku. Nádhera této židle se skrývá v tom, že se hodí do jakékoliv domácnosti. Skvěle zapadne do interiérů mladších generací zařízených ve stylu retro nebo pop-art, rozumí si však i s minimalismem a klasikou.
Výška 69
Hloubka 44
Barva oranžová
Délka 63
Materiál kov
Dekor chrom
Cena luxusníKvalitní kus Židle P018 RR PP oranžová inspirovaná RAR pořídíte bez obtíží tu v oblíbené sekci židle! Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této populární rubriky z pohodlí domova! To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na další produkty od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Möbler pro své zákazníky poskytuje vynikající sortiment.

Levný produkt Židle P018 RR PP oranžová inspirovaná RAR originál od výrobce Möbler můžete získat tady teď za akční cenu! Cena od 1 899 Kč.