Židle Paris Arms černá inspirovaná Tolix

Židle Paris Arms je další návrh kovového křesla vyrobeného v retro stylu. Židle má možnost stohování a je k dispozici v... více informací »
Židle Paris Arms černá inspirovaná Tolix
Značka: Möbler
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Paris Arms je další návrh kovového křesla vyrobeného v retro stylu. Židle má možnost stohování a je k dispozici v...

Židle Paris Arms je další návrh kovového křesla vyrobeného v retro stylu. Židle má možnost stohování a je k dispozici v několika barvách. Židle je certifikována en 581-1: 2017 a en 581-2: 2016.
Výška 73
Hloubka 52
Barva černá
Délka 54
Materiál kov
Výška sedu 43
Zcela unikátní kousek Židle Paris Arms černá inspirovaná Tolix naleznete bez obtíží tady na webu umístěný v sekci židle! Nyní můžete koupit ještě jiné zboží z této populární kategorie v bezva akci. To ale není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také více skvělých produktů od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Möbler pro své zákazníky nabízí vynikající výrobky.

Ve slevě výrobek Židle Paris Arms černá inspirovaná Tolix od známého výrobce Möbler můžete pořídit zde teď právě ve slevě! Nyní pořídíte jen za 1 899 Kč.