Židle Paris Arms Wood červená sosna ořech

Židle Paris Wood Arms je nadčasovým spojením dřeva a lakovaného kovu. Doplněním celku je sedadlo je vyrobené ze sosnového dřeva... více informací »
Židle Paris Arms Wood červená sosna ořech
Značka: Möbler
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Paris Wood Arms je nadčasovým spojením dřeva a lakovaného kovu. Doplněním celku je sedadlo je vyrobené ze sosnového dřeva...

Židle Paris Wood Arms je nadčasovým spojením dřeva a lakovaného kovu. Doplněním celku je sedadlo je vyrobené ze sosnového dřeva v ořechovém zbarvení. Lakovaný povrch dřevěného sedadla umožňuje jeho jednoduché udržování v čistotě. Lak pronikající do struktury desky, vylepšuje vlastnosti a hodnotu dřeva. Tato kombinace dodá celku kompozice mnoho výrazných rysů a způsobí, že nábytek získá jedinečný vzhled. Dodatečnými přednostmi jsou pohodlné a praktické područky. Celek působí neobvykle jednoduchým a syrovým stylem. Židle Paris Wood Arms je dostupná v mnoha barevných variantách.
Výška 73
Hloubka 44
Barva hnědá
Délka 55.5
Materiál orech
Dekor ořech
Styl industriální

Exkluzivní výrobek Židle Paris Arms Wood červená sosna ořech od přední značky Möbler lze sehnat teď napořád výhodně! Výhodně teď u nás za 2 199 Kč.