Židle paris arms wood žlutá přírodní sosna

Židle Paris Wood Arms je nadčasovým spojením dřeva a lakovaného kovu. Sedadlo je vyrobené z borovice v přírodní barvě, která se... více informací »
Židle paris arms wood žlutá přírodní sosna
Značka: Möbler
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Paris Wood Arms je nadčasovým spojením dřeva a lakovaného kovu. Sedadlo je vyrobené z borovice v přírodní barvě, která se...

Židle Paris Wood Arms je nadčasovým spojením dřeva a lakovaného kovu. Sedadlo je vyrobené z borovice v přírodní barvě, která se perfektně spojí se základnou každé barvy. Vrstva laku, kterým je pokryté sedadlo, vytvoří hladký povrch a dodatečně usnadňuje udržení sedadla v ideální čistotě. Nábytek získá výjimečný charakter, a přinese do každého interiéru alespoň trochu designu. Dodatečnými přednostmi židle jsou pohodlné a praktické područky. Celek působí neobvykle jednoduchým a syrovým stylem. Židle Paris Wood Arms je dostupná v mnoha barevných variantách.
Výška 73
Hloubka 44
Barva hnědá
Délka 55.5
Materiál dřevo
Materiál sosna
Dekor sosna

Tento neodolatelný produkt Židle paris arms wood žlutá přírodní sosna od top výrobce Möbler můžete pořídit v naší aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu! Ceny již od 2 199 Kč.