Židle PARIS WOOD bílá přírodní sosna

Židle Paris Wood je designerské spojení surového dřeva a lakovaného kovu. Deska je vyrobená je z borovice v přírodní barvě,... více informací »
Židle PARIS WOOD bílá přírodní sosna
Značka: Möbler
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Paris Wood je designerské spojení surového dřeva a lakovaného kovu. Deska je vyrobená je z borovice v přírodní barvě,...

Židle Paris Wood je designerské spojení surového dřeva a lakovaného kovu. Deska je vyrobená je z borovice v přírodní barvě, která se perfektně spojí se základnou každé barvy. Vrstva laku, kterým je pokryté sedadlo, vytvoří hladký povrch a dodatečně usnadňuje udržování desky v ideální čistotě. Nábytek získá výjimečný charakter, a přinese do každého interiéru alespoň trochu designu. Celek vytváří příjemnou a užitnou formu. Židle Paris Wood je dostupná v několika barevných variantách.
Výška 84
Hloubka 44
Barva bílá
Délka 42
Materiál dřevo
Materiál sosna
Dekor sosna
Ve slevě tento produkt Židle PARIS WOOD bílá přírodní sosna je k sehnání jednoduše tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci židle. Připravili jsme pro vás ještě další kousky z této populární sekce za zcela nejnižší cenu. Významný výrobce Möbler vyrábí top produkty. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty značky Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Tento unikátní výrobek Židle PARIS WOOD bílá přírodní sosna od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbler je dostupný zde téměř zdarma. V akci od 1 999 Kč.