Židle PARIS WOOD červená přírodní sosna

Židle Paris Wood je designerské spojení surového dřeva a lakovaného kovu. Deska je vyrobená z borovice v přírodní barvě, která... více informací »
Židle PARIS WOOD červená přírodní sosna
Značka: Möbler
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Paris Wood je designerské spojení surového dřeva a lakovaného kovu. Deska je vyrobená z borovice v přírodní barvě, která...

Židle Paris Wood je designerské spojení surového dřeva a lakovaného kovu. Deska je vyrobená z borovice v přírodní barvě, která se perfektně spojí se základnou každé barvy. Vrstva laku, kterým je pokryté sedadlo, vytvoří hladký povrch a dodatečně usnadňuje udržování desky v ideální čistotě. Nábytek získá výjimečný charakter, a přinese do každého interiéru alespoň trochu designu. Celek vytváří příjemnou a užitnou formu. Židle Paris Wood je dostupná v několika barevných variantách.
Výška 84
Hloubka 44
Barva hnědá
Délka 42
Materiál dřevo
Materiál sosna
Dekor sosna
Povedený produkt Židle PARIS WOOD červená přírodní sosna jde koupit bezprostředně tady a teď na našem webu umístěný v rubrice židle. Nyní najdete parádní produkty ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další skvělé zboží značky Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Möbler dlouhodobě prodává prvotřídní produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento kvalitní kus Židle PARIS WOOD červená přírodní sosna od značky s dlouholetou historií Möbler máte možnost nakoupit zrovna extra se slevou! Akční ceny již od 1 999 Kč.