Židle RUSH DSW navy zelená/tmavá

Židle Rush DSW se skládá z lehkého a estetického polypropylenového sedadla, které je spojeno se základní konstrukcí. Konstrukce... více informací »
Židle RUSH DSW navy zelená/tmavá
Značka: Möbler
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Rush DSW se skládá z lehkého a estetického polypropylenového sedadla, které je spojeno se základní konstrukcí. Konstrukce...

Židle Rush DSW se skládá z lehkého a estetického polypropylenového sedadla, které je spojeno se základní konstrukcí. Konstrukce je vyrobena z lehkého dřeva a jemných kovových trubek. Kónický tvar opěradla dodává nábytku osobitý vzhled. Sedadlo židle Rush DSW je dostupné v široké škále barev, díky kterým se nábytek hodí jak do jídelny, kuchyně, tak do teenage pokoje. Nábytek může být také zajímavým funkčním doplňkem restaurace nebo čekárny.
Výška 90
Hloubka 51
Barva zelená
Délka 46
Dekor buk
Styl retro
Povrchová úprava mat Kvalitní a velmi žádaný produkt Židle RUSH DSW navy zelená/tmavá jde sehnat lehce tu ve známé rubrice židle! Nyní koupíte akční produkty ve zmíněné rubrice za výborné peníze! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od dodavatele Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Möbler dodává kvalitní výrobky Nové kousky každý den!

Velmi prodávaný produkt Židle RUSH DSW navy zelená/tmavá s pečetí kvality od značky Möbler můžete pořídit v naší aktuální nabídce výhodně! V akci za cenu 1 199 Kč.