Židle s područkami FLEXI mírně šedá

Designová židle Flexi zaujme svým moderním designem a ergonomický tvar poskytne pohodlí a komfort při jejím používání. Židle... více informací »
Židle s područkami FLEXI mírně šedá
Značka: Möbler
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Designová židle Flexi zaujme svým moderním designem a ergonomický tvar poskytne pohodlí a komfort při jejím používání. Židle...

Designová židle Flexi zaujme svým moderním designem a ergonomický tvar poskytne pohodlí a komfort při jejím používání. Židle je vyrobena z polypropylenu a nabízena v několika barevných variantách, které skvěle zapadnou do vašeho interiéru. Flexi je kombinací designu a pohodlí, která se hodí i do kaváren a restaurací. Dostupná také verze bez područek.
Výška 83
Hloubka 45
Barva šedá
Délka 54
Materiál plast
Dekor plast
Styl minimalistický Tento žádaný produkt Židle s područkami FLEXI mírně šedá můžete koupit v pohodě tu zařazený v rubrice židle! Nyní můžete najít skvělé zboží ve zmíněné rubrice za parádní cenu.

Tento vynikající kus Židle s područkami FLEXI mírně šedá od společnosti s dlouholetou tradicí Möbler dostanete právě nyní na našich stránkách extra se slevou. V současnosti za 1 899 Kč.