Židle SOFIE světle šedá

Čalouněná židle Intesi je vyrobena ze dřeva, soustružené nohy připevněné k kovovému rámu a čalouněné sedadlo. Moderní... více informací »
Židle SOFIE světle šedá
Značka: Möbler
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Čalouněná židle Intesi je vyrobena ze dřeva, soustružené nohy připevněné k kovovému rámu a čalouněné sedadlo. Moderní...

Čalouněná židle Intesi je vyrobena ze dřeva, soustružené nohy připevněné k kovovému rámu a čalouněné sedadlo. Moderní nábytek vás povzbuzuje k relaxaci a navíc díky měkké sedačce je jeho používání potěšením. Nohy jsou natřeny černou, matnou barvou a dokonale ladí s šedým sedákem. Čalounění sedadla je upevněno zespodu pomocí jezdců, díky čemuž lze materiál vyjmout a vyčistit. Maximální zatížení židle je 120 kg. Židle vyžaduje snadnou montáž. Určitě se hodí do kanceláře, komerční, ale také domů a restaurací. Výška sedadla: 46 cm Hloubka sedadla: 40cm Šířka sedadla: 39cm Max. počet kusů v kartonu: 2 Rozměry kartonu: 52cm x 57cm x 45cm
Výška 75
Hloubka 45
Barva černá
Délka 45
Materiál dřevo
Materiál kov
Barva šedá Tento žádaný kus Židle SOFIE světle šedá máte možnost nakoupit pohodlně na webu v oblíbené sekci židle! Nyní si můžete koupit akční kusy z této oblíbené sekce za super ceny!

Tento kvalitní a žádaný produkt Židle SOFIE světle šedá od kvalitní značky Möbler snadno najdete u nás v akci. Akční ceny od 2 299 Kč.