Židle Solie samet zelená/zlatá

Židle Solie je edicí moderního umění. Opěradlo židle se díky designovému střihu zdá být lehké a konturované strany opěradla... více informací »
Židle Solie samet zelená/zlatá
Značka: Möbler
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Solie je edicí moderního umění. Opěradlo židle se díky designovému střihu zdá být lehké a konturované strany opěradla...

Židle Solie je edicí moderního umění. Opěradlo židle se díky designovému střihu zdá být lehké a konturované strany opěradla se s námi mazlí. Sedadlo je tvořeno překližkou, na kterou byla položena houba a čalouněna měkkou zelenou sametovou tkaninou. Stejná tkanina byla také použita na základně. Nohy židle byly vyrobeny z kovu lakovaného zlatou barvou. Židle vyžaduje jednoduchou montáž spočívající v našroubování základny k sedadlu. Max. zatížení: 120 kg
Výška 85
Hloubka 54
Barva zelená
Délka 51
Materiál kov
Materiál překližka
Materiál samet Levný výrobek Židle Solie samet zelená/zlatá máte možnost koupit ještě tu na webu ve známé sekci židle! Nyní pořídíte oblíbené produkty ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu.

Zlevněný výrobek Židle Solie samet zelená/zlatá od značky Möbler můžete získat na našich stránkách nyní opravdu výhodně. Akční cena 1 999 Kč.