Zrcadlo Hub 61cm černé

Kulaté zrcadlo s neočekávaným designovým prvkem - gumovým lemem. Představujeme zrcadlo Umber Hub. Hub je dokonalým zrcadlem pro... více informací »
Zrcadlo Hub 61cm černé
Značka: Möbler
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Kulaté zrcadlo s neočekávaným designovým prvkem - gumovým lemem. Představujeme zrcadlo Umber Hub. Hub je dokonalým zrcadlem pro...

Kulaté zrcadlo s neočekávaným designovým prvkem – gumovým lemem. Představujeme zrcadlo Umber Hub. Hub je dokonalým zrcadlem pro oblasti s vysokým provozem, jako jsou chodby a koupelny. Gumová obruba je odolnější než běžné zrcátko a dává mu moderní, průmyslový vzhled.
Výška 61
Barva černá
Délka 61
Materiál sklo
Materiál guma

Zcela unikátní produkt Zrcadlo Hub 61cm černé najdete bez obtíží na našich stránkách v oblíbené kategorii zrcadla! Mrkněte na další kousky z této oblíbené rubriky za výborné peníze! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento vynikající produkt Zrcadlo Hub 61cm černé od top výrobce Möbler seženete tady teď právě za výprodejovou cenu. Akční ceny od 2 799 Kč.