Zrcadlo Mandala zlaté

Zrcadlo Intesi Mandala je vyrobeno ze zlatem zbarveného kovu a zrcadlový rám připomíná indické mandaly. Ideální pro jakýkoli... více informací »
Zrcadlo  Mandala zlaté
Značka: Möbler
499 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo Intesi Mandala je vyrobeno ze zlatem zbarveného kovu a zrcadlový rám připomíná indické mandaly. Ideální pro jakýkoli...

Zrcadlo Intesi Mandala je vyrobeno ze zlatem zbarveného kovu a zrcadlový rám připomíná indické mandaly. Ideální pro jakýkoli prostor, jako ozdoba i funkční zrcadlo.
Výška 50
Hloubka 1
Barva zlatá
Délka 50
Materiál kov
Materiál sklo

Tento akční a ve slevě produkt Zrcadlo Mandala zlaté můžete získat přímo tu na našem webu ve známé kategorii zrcadla! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za nejlepší ceny. Výrobce Möbler vám může poskytnout velmi kvalitní zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční výrobek Zrcadlo Mandala zlaté originál od výrobce Möbler jednoduše můžete sehnat tady teď právě skutečně výhodně! Teď v akci 499 Kč.