Zrcadlo PRISMA měděné

Zrcátka jsou jedním z těch základních předmětů pro domácnost, které mohou při správné poloze hrát dvojí roli. Díky tomuto... více informací »
Zrcadlo PRISMA měděné
Značka: Möbler
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcátka jsou jedním z těch základních předmětů pro domácnost, které mohou při správné poloze hrát dvojí roli. Díky tomuto...

Zrcátka jsou jedním z těch základních předmětů pro domácnost, které mohou při správné poloze hrát dvojí roli. Díky tomuto atraktivnímu a modernímu zrcadlu získáme zajímavý dekorativní efekt. Umbra vytváří nástěnné dekorace a zrcadlo v jednom. Představujeme Prisma Mirror od Umbra Prisma Mirror. Použitím pokoveného drátu jsme vytvořili geometrický rám, který je tak dynamický a poutavý. Pokud chcete osvětlit svůj prostor nebo zvětšit místnost, zrcadlo je skvělá volba, protože pomáhá odrážet světlo v místnosti, čímž se prostor jeví jako větší a světlejší.
Výška 43
Hloubka 9
Délka 57
Materiál kov
Materiál měď
Materiál sklo
Velmi oblíbený produkt jde koupit pohodlně tu na našich stránkách zařazený v sekci zrcadla. Nyní můžete získat akční produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci!

Designový výrobek Zrcadlo PRISMA měděné od populární značky Möbler jednoduše získáte tady teď za výhodnou cenu. Nabídka od 2 799 Kč.