Zrcadlo Prisma zlaté

Zrcátka jsou jedním z těch základních předmětů pro domácnost, které mohou při správné poloze hrát dvojí roli. Díky tomuto... více informací »
Zrcadlo Prisma zlaté
Značka: Möbler
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcátka jsou jedním z těch základních předmětů pro domácnost, které mohou při správné poloze hrát dvojí roli. Díky tomuto...

Zrcátka jsou jedním z těch základních předmětů pro domácnost, které mohou při správné poloze hrát dvojí roli. Díky tomuto atraktivnímu a modernímu zrcadlu získáme zajímavý dekorativní efekt. Umbra vytváří nástěnné dekorace a zrcadlo v jednom. Představujeme Prisma Mirror od Umbra Prisma Mirror. Použitím pokoveného drátu jsme vytvořili geometrický rám, který je tak dynamický a poutavý. Pokud chcete osvětlit svůj prostor nebo zvětšit místnost, zrcadlo je skvělá volba, protože pomáhá odrážet světlo v místnosti, čímž se prostor jeví jako větší a světlejší.
Výška 43
Hloubka 9
Barva zlatá
Délka 57
Materiál kov
Materiál sklo
Výjimečný a žádaný produkt máte možnost najít snadno na našem webu v sekci zrcadla! Nyní můžete najít parádní produkty z naší kategorie ve výprodejové akci!

Oblíbený a kvalitní produkt Zrcadlo Prisma zlaté od odblíbeného výrobce Möbler jednoduše získáte u nás opravdu levně! Nabídka již od 2 499 Kč.